Александр I. История царствования. Комплект из 3 книг

/ Паперові книги
біографії і мемуари Росія історичні діячі
Александр I. История царствования. Комплект из 3 книг
Опис:
Вашему вниманию предлагается комплект из 3 книг "Александр I. История царствования". Впервые на русском языке выходит последняя книга Казимира Валишевского - польского историка, писавшего на французском языке, хорошо известного своими биографиями русских правителей XVII-XVIII веков.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Зарубіжні письменники. Енциклопедичний довідник. У 2 томах. Том 1. А-К Зарубіжні письменники. Енциклопедичний довідник. У 2 томах. Том 2. Л-Я Присутність відсутніх Шарітка з Рунгу. Біографічний роман про Ольгу Кобилянську Усі кути трикутника. Апокриф мандрів Григорія Сковороди І ката, і героя він любив... Михайло Коцюбинський. Літературний проект

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.