Андрій Чебикін - крила щедрої душі

/ Паперові книги
Образотворче мистецтво мистецтво. культура. Світлина історія і критика мистецтва колекції та зібрання
Андрій Чебикін - крила щедрої душі
Опис:
Книга про Андрія Чебикіна - мистця, педагога, Президента академії мистецтв України, ректора Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури писалася впродовж багатьох років спілкування автора з видатним майстром сучасності.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Художники Києва.Українське образотворче мистецтво 1991-2011 років Шедеври українського живопису Образотворче мистецтво. Підручник 7 Андрій Чебикін - крила щедрої душі Рисунок, живопис, скульптура. Теоретико-методологічні основи комплексного навчання Образотворче мистецтво. Альбом-посібник. 1 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.