Android для женщин

/ Паперові книги
комп'ютерна література саморозвиток. мотивація навички. вміння портативні пристрої. смартфони та планшети android
Android для женщин
Опис:
Вы стали обладателем планшета на Android и теперь встал вопрос, как извлечь из него максимум возможного? Наша книга станет вашим лучшим помощником! Быстро и без лишних усилий вы научитесь пользоваться различными приложениями, сможете редактировать фотографии, пользоваться Интернетом, общаться в Facebook, ВКонтакте или Twitter, играть в обучающие или познавательные игры и, конечно же, работать и учиться, используя все возможности этого планшета.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Комп’ютерна техніка та інформаційні технології Комп'ютерна  схемотехніка. Навчальний посібник Комп'ютерна логіка. Навчальний посібник Проектування та дослідження комп'ютерних мереж Комп'ютерні мережі та телекомунікації Комп'ютерні методи обробки сигналів і зображень

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.