Англійська лексика. Інтенсивний курс поповнення словникового запасу

/ Паперові книги
вивчення мов світу навчальна література. педагогіка дошкільнятам іноземні мови для дітей англійська мова словники школярам і абітурієнтам студентам і аспірантам педагогам викладачам вузів іноземні мови
Англійська лексика. Інтенсивний курс поповнення словникового запасу
Опис:
Дане видання є одночасно навчальним і довідниковим лексико-графічним посібником. До словника входить понад 20 тисяч англійських слів та усталених виразів з їх українськими та російськими відповідниками.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Аліса у задзеркаллі Словник у малюнках English для малюків Енциклопедія малюка Французько-український українсько-французький словник: 100 000 слів Пухнаста Абетка (6 пазлів) Екзаменаційні завдання білети  для підготовки водіїв категорії АВ.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.