Анна Київська, дружина Генріха І

/ Паперові книги
Україна біографії і мемуари історичні діячі політичні фігури нехудожня література
Анна Київська, дружина Генріха І
Опис:
В історичному дослідженні йдеться по біографію однієї з королев Франції, Анни Київської, відомої нам як Анна Ярославна. Автор книжки, Філіпп Делорм відтворює XI сторіччя, добу Анни, на теренах Київської Русі та королівства франків.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія України від Діда Свирида. Книга 1 Народна культура України. Традиції і сучасність. Матеріали Міжнародної наукової конференції, присвяченої 40-річчю заснування Національного музею народної архітектури та побуту України. Київ, 8-10 жовтня 2009 року Подорож Україною. Гра-розмальовка Іван Мазепа Сказкі русскаго міра Архітектура Львова. Час і стилі. XIII-XXI ст.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.