Антология средневековой мысли. Теология и философия европейского Средневековья. В 2 томах. Том 1

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія філософія окремі проблеми і категорії філософії
Антология средневековой мысли. Теология и философия европейского Средневековья. В 2 томах. Том 1
Опис:
Антология представляет собой первое, наиболее полное издание богословского и философского наследия западного Средневековья, предпринятое в России, и включает в себя переводы текстов средневековых философов и теологов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Notre Dam D'Ukraine. Українка в конфлікті міфологій В поисках Парижа, или Вечное возвращение Ділова українська мова. Навчальний посібник для підготовки до іспитів Українська мова за професійним спрямуванням. Навчальний посібник для підготовки до іспитів Гей, колись була розкіш-воля Скарбниця української народної мудрості

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.