Архівна україніка у Великобританії. Попередній анотований перелік матеріалів

/ історична
довідник
Архівна україніка у Великобританії. Попередній анотований перелік матеріалів
Опис:
Архівна україніка у Великобританії [Текст] : поперед. анот. перелік матеріалів / АН України, Археогр. коміс., Ін-т укр. археографії, Лондон. школа економіки та політ. науки, Від-ня міжнар. історії ; уклала Джанет М. Хартлі ; [пер. з англ., ред.: Ольга Тодійчук, Тетяна Ананьєва ; відп. ред. Павло Сохань ; наук. ред. Геннадій Боряк]. - Київ ; Лондон : Українознавство, 1993. - 94 с. - (Науково-довідкові видання з історії України ; вип. 25) (Архівна Україніка за межами України ; № 2). - Парал. тит. арк. і частина тексту англ. - ISBN 5-7702-0439-7

Укладений Джанет М.Хартлі довідник подає стислий огляд колекцій з Україніки у Великобританії. Містить короткий перелік документальних матеріалів, що безпосередньо стосуються України й українців і зберігаються у 62 сховищах - національних архівах, бібліотеках і музеях, архівах графств, банків, фірм, наукових, мистецьких та учбових асоціацій, місіонерських та релігійних організацій і т.ін.
Довідник продовжує серію “Архівна Україніка за межами України” в рамках програми “Архівна та рукописна Україніка”, розпочату довідником проф. Богдана Кравченка (Канада) “Архівні матеріали з історії України в Канаді” (Київ; Едмонтон, 1990).

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

100 великих постатей і подій козацької України 100 великих постатей і подій козацької України Україна. Ukraine Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.