Архівні матеріали з історії України в Канаді

/ історична
довідник
Архівні матеріали з історії України в Канаді
Опис:
Канадського інституту українських студій Альбертеького університету проф. Богданом Краьченком за пропозицією Археографічної комісії Академії наук УРСР, є першою спробою „інвентаризації* рукописних зібрань з національної історії, іцо зберігаються в архівних, бібліотечних, музейних, приватних колекціях за межами України.
Містить лише попередній контрольний перелік інституцій, що мають збірки рукописної україніки.
Охоплює 21 колекцію з двох державних архівів, двох бібліотек та двох громадських організацій.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

100 великих постатей і подій козацької України 100 великих постатей і подій козацької України Україна. Ukraine Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.