Астрономия в образах и цифрах

/ Паперові книги
наука і техніка астрономія. космос астрометрія
Астрономия в образах и цифрах
Опис:
Настоящее пособие представляет собой авторский элективный курс "Астрономия в образах и цифрах", предназначенный для учащихся 8-11 классов общеобразовательных учреждений естественно-математического профиля.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Лінійна алгебра. Шпаргалка для студента №10 Будова й експлуатація автомобілів. Підручник Анатомія людини Ріст і розвиток людини Збірник основних державних будівельних норм України щодо архітектурного та дизайнерського проектування малоповерхових житлових будинків та їх інтер'єрів Відкриття металевих хімічних елементів. Легенди, міфи, та реалії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.