Атлас мира Виски. The World Atlas of Whisky

/ Паперові книги
кулінарія. їжа та напої напої і вино горілка. коньяк. віскі подарункові книги алкоголь і тютюн
Атлас мира Виски. The World Atlas of Whisky
Опис:
Первое издание в кожаном переплете на русском языке знаменитой книги эксперта Дэйва Брума. Автор пишет о виски вот уже 20 лет. Четырежды удостоенный премии Glenfiddich Брум является редактором "Scotch Whisky Review" и "Whisky Magazine: Japan", редактором-консультантом "Whisky Magazines (Великобритания, CLUA, Франция, Испания) и автором множества публикаций в таких солидных изданиях, как "The Spectator", "Mixology" и "Imbibe".

Доступні формати:

папір

читайте також:

Українське застілля М'ясо із секретом Млинці та оладки Апетитні рулети. М'ясо, риба, овочі Борщі Запікаємо в духовці. М'ясо, риба, овочі

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.