Авантюрист

/ химерна
роман
Авантюрист
Опис:
Йому, шукачеві пригод на власну голову, блазню і шахраєві частенько доводиться непереливки! Та, здається, цього разу покарання не уникнути аж ніяк! Всевидющий Суддя старанно відраховує кожен із відведених ним днів. Кінець ось-ось, а жити ж так хочеться!!! Ані жодні заслуги, ані щире каяття не стануть на карб, аби відпустити тепер старі грішки!
Павутиння доріг, хитросплетіння доль... Мертві й зниклі колись повертаються. Повертаються, аби зустрітися знову. Аби дописати свій життєвий роман до кінця. Егерт Солль, Торія, Алана, Танталь призначають нам, любі читачі, останнє побачення, аби попрощатися назавжди...
Роман «Авантюрист» - розставляє останні крапки у життєвих перипетіях героїв фантастичного циклу письменницького та подружнього дуету Марини та Сергія Дяченків з промовистою назвою «Скитальці».

Доступні формати:

FB2 DJVU

читайте також:

11/22/63 1984 1Q84. Книга друга 1Q84. Книга перша 1Q84. Книга третя 451° за Фаренгейтом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.