Автолегенды СССР. Лучшее №8. ЛуАЗ-969 Волынь

/ Паперові книги
хобі та дозвілля колекціонування інші види колекціонування. довідкова література з антикваріату
Автолегенды СССР. Лучшее №8. ЛуАЗ-969 Волынь
Опис:
Откройте для себя увлекательный мир автомобилей в стиле ретро!У маститых и начинающих коллекционеров, а также у всех, кто неравнодушен к истории автомобилизма, снова появилась возможность собрать и дополнить собственную уникальную коллекцию легенд советской автомобильной промышленности в масштабе 1:43!С каждым номером все читатели журнала «Автолегенды СССР.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Золота енциклопедія родинних свят Улюблена енциклопедія господарочки. Від кулінарії до етикету Універсальна енциклопедія практикуючого бджоляра Булава і серце Дорогоцiнна енциклопедія українського застiлля Кумедний світ бісеру

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.