Банківський нагляд

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам економіка. управління. бізнес фінанси. банківська справа
Банківський нагляд
Опис:
У посібнику викладено методику вивчення та загальну теорію і практику здійснення Національним банком України нагляду за діяльністю комерційних банків та контролю за дотриманням ними банків-ського законодавства в процесі реєстрації, ліцензування, дистанційної перевірки, виїзного інспекту-вання, санації та ліквідації.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Іван Франко. Лірика Пурпурові вітрила. Та, що біжить по хвилях. Маленький принц Таємниця мумії. Засвоєння англійської граматики Зниклий Гондольєр. Засвоєння італійської граматики Чорна пляшка рйохи. Засвоєння іспанської лексики Українська класична лiтература. Вибране. П'єси, вiршi, байки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.