Бенкет (двомовний)

/ художня
нарис
Бенкет (двомовний)
Опис:
В "Бенкеті" розповідається міф про двостатеву шароподібну людську істоту, яка була через гнів богів поділена на дві частини, і через постійні пошуки однієї частини другої виникає любов.

В зазначеному діалозі розвивається ідея платонівського еросу – деймона-посередника між людським та божественним (явищами та ідеями). Він виникає у любові до людини. Мов по сходинках йдеться вверх до любові до усього красивого та, в результаті, до ідеї краси.

В "Бенкеті" Алкивіад схвально відзивається про Сократа. Він говорить, що саме Сократ є цим деймоном-посередником. Спочатку він приваблює увагу до себе, спрямовуючи її на пізнання ідей.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська ідея. Перші речники Українська націологія: XIX-початок XX століття (Історичні нариси) Українська націологія: між світовими війнами (Історичні нариси) Українська Повстанська Армія: історія нескорених Українська Повстанська Армія: історія нескорених Українська Повстанська Армія: історія нескорених

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.