Безопасность малышей. Дом и Двор. Пособие для детских садов и школ раннего развития

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам вихователям дошкільне навчання
Безопасность малышей. Дом и Двор. Пособие для детских садов и школ раннего развития
Опис:
В данной книге представлено авторское пособие по этическому воспитанию детей дошкольного возраста. На примере подробно развёрнутых занятий раскрываются основные понятия о правилах безопасного поведения в квартире, во дворе, с незнакомыми людьми, с друзьями и родственниками, подробно отражена тема телефонного этикета.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Фізіологія людини Сучасні технології електронних мультимедійних видань (+ CD) Науково-практичний коментар Кримінального процесуального кодексу України. Станом на 15.01.2017 р. Подорожі Синдбада та інші арабські казки Великий терор. Сталінські чистки тридцятих років Волинські та поліські села в народних переказах. Збірник народних топонімічних переказів Західної Волині та Західного Полісся

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.