Безопасность малышей. Дом и Двор. Пособие для детских садов и школ раннего развития

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам вихователям дошкільне навчання
Безопасность малышей. Дом и Двор. Пособие для детских садов и школ раннего развития
Опис:
В данной книге представлено авторское пособие по этическому воспитанию детей дошкольного возраста. На примере подробно развёрнутых занятий раскрываются основные понятия о правилах безопасного поведения в квартире, во дворе, с незнакомыми людьми, с друзьями и родственниками, подробно отражена тема телефонного этикета.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Навчальні програми для ЗНЗ з навчанням українською мовою. 1-4 класи Навчання грамоти в 1 класі. Посібник для вчителя Готуємося до уроків природознавства у 1 класі. Посібник для вчителя Уроки з основ здоров'я в 1 класі. Посібник для вчителя Бойове мистецтво гуцулів Логіка для малят

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.