Безпека банківської діяльності

/ навчальна
підручник
Безпека банківської діяльності
Опис:
У підручнику викладено умови та сучасні підходи до організації банківської безпеки в Україні, розкриваються теоретичні основи безпеки банківського бізнесу. Основна увага приділяється розгляду діяльності банків щодо забезпечення їх інформаційної, економічної, кадрової безпеки, протидії різноманітним загрозам, а також захисту їхніх інтересів у разі виникнення екстремальних ситуацій. Матеріали підручника базуються на положеннях чинних правових норм, результатах наукових досліджень, досвіді вітчизняних та іноземних банків щодо забезпечення їх безпеки.
Для студентів економічних та інших спеціальностей, а також усіх, хто вивчає або опікується банківською справою та здійснює забезпечення її безпеки.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Методика польового етнографічного дослідження Історія середньовічного Сходу Історія України. Опорні конспекти.  9 клас Історія України. Опорні конспекти. (1900-1939 рр.) 10 клас Історія церкви та релігійної думки в Україні. Книга 1. Середина XV - кінець XVI століття Історія цивілізацій доколумбової Америки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.