Білий пудель

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам література
Білий пудель
Опис:
Про тварин писали багато письменників. Олександр Купрін у оповіданні "Білий пудель" розповідає про собаку Арто, якого на забаганку вередливого панича хотіли відібрати у бродячої циркової трупи, що заробляє собі на життя, даючи вистави у панських маєтках Криму.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ділова англійська мова. Завдання для самостійної роботи з англійської мови за професійним спрямуванням Огляд історії США Історія України. Всесвітня історія. 10 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання Історія України. Всесвітня історія. 7 клас. Зошит для поточного та тематичного оцінювання Professional Basics / Речі першої професійної необхідності 100 експрес-уроків української

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.