Битви української середньовічної та ранньомодерної історії: Довідник

/ історична
довідник
Битви української середньовічної та ранньомодерної історії: Довідник
Опис:
Віктор Мандзяк.
Битви української середньовічної та ранньомодерної історії: Довідник. - Львів: Літопис, 2011. - 432 с.

Довідник, який уклав історик В. Мандзяк, узагальнює та систематизує інформацію про воєнні події (битви, сутички, облоги), що відбувалися на території української держави та за участі українського етносу в добу Середньовіччя та Нового часу. Територіальні рамки воєнних конфліктів, згаданих у довіднику, поширюються на місця розселення антів, русів, українських козаків тощо.

Видання містить 833 гасла, подані за українською абеткою. Довідник укладено за територіальним принципом (головною в гаслі с назва населеного пункту чи місцевості, де відбувався воєнний конфлікт).

Для учнів, студентів, викладачів, науковців, військовослужбовців, а також усіх, хто цікавиться воєнною історією України.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Украинская ССР: Административно-территориальное деление на 1 января 1979 года (рос.) Українська РСР: Адміністративно-територіальний поділ на 1 вересня 1946 року Адміністраційно-територіяльний поділ У.С.Р.Р. при 3-х ступневій системі врядування (за даними на 1 жовтня 1925 року) Архівна україніка у Великобританії. Попередній анотований перелік матеріалів Архівні матеріали з історії України в Канаді Микола Федорович Котляр: біобібліографічний покажчик

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.