Блеф! Фальсифікація світу

/ Паперові книги
психологія і взаємини книги форуму видавців 2016 психотерапія. гіпноз нехудожня література
Блеф! Фальсифікація світу
Опис:
Манфред Лютц /Manfred Lütz/ (1954 р. н.) Відомий німецький психіатр і теолог, директор психіатричної лікарні «Алексіанер кранкенгаус» у Кельні, а також знаний письменник, чиї книжки вже стали бестселерами не лише у Німеччині, а й у всьому світі.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Психологія впливу Психологія особистісного становлення майбутнього лікаря Дивосвіт. Розмальовка для спокою та натхнення Мотивація і мотиви Перегляд позитивного мислення. На основі нової науки про мотивацію Психологічна травма та шлях до видужання. Наслідки насильства - від знущань у сім'ї до політичного терору

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.