Блокнот. Осень

/ Паперові книги
езотерика і окультизм фен Шуй
Блокнот. Осень
Опис:
В этом уникальном блокноте представлены самые известные с древних времен, традиционные, мощные символы в редких произведениях искусства, одежде и украшениях из Дворцового Музея Гугун, Шанхайского Музея Истории, из коллекций западных галерей и частных собирателей древностей, которые стали неотъемлемой частью культуры Китая и широко используются в практике фэн шуй не только китайскими мастерами и жителями Поднебесной, но и в странах юго-востока, а также на Тибете и в Японии.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Iм'я дитини в українськiй родинi Кінець світу. В 2 томах. Том 1. До... Загадки минулих часів Проблеми роботи. Саєнтологія для робочих буднів Клейноди троянди і хреста. Трилогія парадоксів і артефактів. Книга 1. Стежина над безоднею Медитація

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.