Большая книга развития творческих способностей для детей 3-6 лет

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам
Большая книга развития творческих способностей для детей 3-6 лет
Опис:
Игры и задания, предложенные в пособии, способствуют развитию у детей 3-6 лет творческих способностей. Рекомендуется для родителей, педагогов детских садов, частных школ, лицеев и центров по подготовке детей к школе, учителей первых классов общеобразовательных школ, воспитателей групп продленного дня.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вчимось писати друковані літери без проблем Буквар "Читайлик" для дошкільнят Англійські прописи. Handwriting book Англійський словничок. English Vocabulary. 1-4 клас Англійська абетка ABC. Розмальовка Прописи: Розвиваємо дрібну моторику

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.