Брида

художня література проза. жанри и течії сучасна проза
Брида
Опис:

Пропонуємо вам скачати книгу Пауло Коельо «Брида» українською мовою від видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля»!

Про книгу:

Брида — юна ірландська дівчина, яка мріє про магічні здібності. За таємними знаннями вона відправляється в лісову гущавину до мудреця, щоб той навчив її користуватися магією. Але навчання проходить зовсім не так, як вона собі уявляла. Адже на цих уроках вона вчитися прислухатися до світу, слухати своє серце та танцювати під ледь помітну музику вітру.

Так Брида поступово стає відьмою. Але з появою в її житті кахання, все стає не так очевидно, як раніше. Тепер дівчині доведеться шукати баланс між магією та любов'ю ...

Чому варто купити електронну книгу «Брида» Пауло Коельо?

«Брида» — чуйний та захопливий роман від автора бестселера «Алхімік», який був переведений на безліч мов світу.

Це книга, яка покаже, що диво можна знайти навіть там, де його зовсім не шукаєш, а любов здатна перемагати багато неприємностей. Вона про вибір, пізнання світу та слідування своїй долі, якою б важкою вона не здавалася. Одна з перших книг письменника.

«Брида» припаде до душі любителям ірландського колориту, а також просто постійним шанувальникам книг Пауло Коельо.

Позитивні відгуки про книгу «Брида» залишило безліч відомих видань, таких як «Publishers Weekly», «Booklist», «USA Today» та «Times».

На сайті інтернет-магазину Yakaboo ви можете завантажити повну версію книги «Брида». Перед придбанням переконайтеся, що ваш пристрій розпізнає зазначені формати.

Для зручності потенційних читачів, текст книги представлений в декількох популярних форматах, таким чином завантажити книгу можна в форматі epub, fb2, pdf, rtf, txt.

Доступні формати:

TXT RTF PDF FB2 EPUB

читайте також:

Біла принцеса Соловецький етап. Антологія Екзорцист Весільні пісні Всього не забудеш Ребекка

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.