Бронхиальная астма. Современный взгляд на лечение и профилактику

/ Паперові книги
здоров'я. фітнес. правильне харчування хвороби і недуги хвороби дихальних шляхів
Бронхиальная астма. Современный взгляд на лечение и профилактику
Опис:
Бронхиальная астма — недуг, давно знакомый человечеству. В наше время, когда каждый двенадцатый житель Земли страдает приступами удушья, а каждый второй астматик — ребенок, врачи располагают целым арсеналом средств для контроля над болезнью.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Корисна кухня. Риба, м'ясо, овочi та зелень Екстремальна медицина: організація роботи аптек в умовах надзвичайних ситуацій Причина твоєї хвороби. Про що вам не розкажуть лікарі Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо Вальс гормонів. Маса тіла, сон, секс, краса і здоров'я - усе, мов на долоні Всюди - Королева. Оригінальна методика тренувань у будь-яких умовах

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.