Будка ч. 27 (вид. 1924)

/ художня
драма
Опис:
Франко І. Я. Будка ч. 27 : драма в одній дії / Ів. Франко. – Харків : Рух, 1924. – 30 с. – (Театральна бібліотека ; ч. 13).

Анотація: Презентовано невеличку драму Івана Яковича Франка «Будка Ч. 27», що вперше була опублікована у 1902 році, а написана орієнтовно у 1893–1896 роках. Книга вийшла друком у 1924 році у серії «Театральна бібліотека». Цей твір на сьогодні, на жаль, залишився однією із найменше досліджених п’єс І.Франка. Серед інших драматичних творів автора цю п’єсу вирізняє як гострота конфлікту, так і специфіка творчого методу майстра, який не вкладається в рамки одного стилю. Іван Франко продовжує тему жіночої неволі, яка стала досить поширеною в українській літературі тієї доби.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Емігранти. Пішки. Портрет Kasandra i inne dramaty (пол.) L'Amphitryon de pierre (франц.) Le bonheur volé (франц.) Maszynista Czerewko (пол.) Stabat Mater

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.