Будка ч. 27 (вид. 1945)

/ художня
драма
Опис:
Франко І. Я. Будка ч. 27 : драма в 1 дії / Ів. Франко. – Київ : Мистецтво, 1945. – 38 с. – (Бібліотека художньої самодіяльності).

Анотація: Представлено драму в одній дії «Будка Ч. 27» про моральну розбещеність сільських глитаїв, написану Іваном Яковичем Франком. Презентоване видання вийшло у світ у 1945 році в серії «Бібліотека художньої самодіяльності». Вперше драму було опубліковано у Львові у 1902 році, однак написана вона дещо раніше, орієнтовно у 1893–1896 роках.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Емігранти. Пішки. Портрет Kasandra i inne dramaty (пол.) L'Amphitryon de pierre (франц.) Le bonheur volé (франц.) Maszynista Czerewko (пол.) Stabat Mater

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.