Будні

/ художня
нарис
Будні
Опис:
Микитенко І. Будні / І. Микитенко. — Харків ; Київ : Держ. вид-во України, 1930. — 63, [1] с. — (Масова художня бібліотечка).

Анотація: Представлено два нариси Івана Микитенка, у першому («Будні») описано шкільні будні звичайної семирічної школи. Події відбуваються у невеличкому містечку «А» через шість років після революції. Зображено долі вчителів, їх стосунки, у тому числі й особисті. У другому творі («Пирихвирія») змальовано життя українського села (периферії) після революції, зміни влади, впровадження НЕПу. Автор з іронією викриває бюрократизм та нещирість головних героїв, зокрема й антирелігійні вказівки голови комітету незаможних селян, який носив партійні папери у теці від Євангелія, а у кімнаті мав шестирядний іконостас.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Дух животворить… Читаємо Сковороду Електрон-художник, або чому телевізор показує Етюди з топонімії Сумщини Молитва за ворогів Нариси з історії Української мови та хрестоматія Нариси з історії Української мови та хрестоматія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.