Будні районного гебіста

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія політіка. держава політологія. політичні мемуари
Будні районного гебіста
Опис:
Автобіографічна сповідь офіцера-оперативника КҐБ з української глибинки про радянські органи державної безпеки зразка восьмидесятих-дев’яностих років минулого століття, в якій художньо описуються форми, методи, оперативні сили і заходи, що застосовувались чекістами проти власного народу для утримання його в покорі страхами і жахами невідворотного покарання, масовими чи вибірковими репресіями аж до фізичного знищенням непокірних.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Английский  язык. Большой справочник по глаголам Английский  язык. Большой справочник по грамматике Большой китайско-русский словарь Новый большой русско-шведский словарь Новый большой русско-норвежский словарь Большой финско-русский словарь

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.