Будущее вещей. Как сказка и фантастика становятся реальностью

/ Паперові книги
комп'ютерна література інтернет і web-культура internet і освіту майбутнє комп'ютерів
Будущее вещей. Как сказка и фантастика становятся реальностью
Опис:
Как развитие технологий повлияет на нашу жизнь? Какими станут наши гаджеты? Как всепроникающий Интернет преобразит предметный мир: от кошельков, зонтов и мусорных баков до автомобилей и медицинской аппаратуры? Воплотятся ли в жизнь великие мечты человечества: всеведение, телепатия, неуязвимость, телепортация, бессмертие? Разработчик устройств, подключаемых к Интернету, Дэвид Роуз во многом по-своему отвечает на эти вопросы.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Комп’ютерна техніка та інформаційні технології Комп'ютерна  схемотехніка. Навчальний посібник Комп'ютерна логіка. Навчальний посібник Проектування та дослідження комп'ютерних мереж Комп'ютерні мережі та телекомунікації Комп'ютерні методи обробки сигналів і зображень

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.