Чарівник Земномор'я. У 4 книгах. Книга 1

/ Паперові книги
художня література проза. жанри і течії фентезі золотий список для дітей зарубіжні письменники підліткам
Чарівник Земномор'я. У 4 книгах. Книга 1
Опис:
Модный нынче у нас стиль фэнтези о детях-магах вовсе не такой новый, как нам кажется. Одна из представителей писательской команды, творящей на эту тему, и есть американская писательница Урсула Ле Гуин.

Доступні формати:

папір

читайте також:

100 казок. Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. Том 1 Літургія кохання. Антологія української любовної лірики Корабель дурнів Сила м'якого знака, або Повернення Руської правди Усі дивовижні пригоди в лісовій школі (комплект із 4 книг + розклад занять) Велика книга мудрості. Афоризми та крилаті вислови

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.