Чеснок и лук – от тысячи недугов

здоров'я. фітнес. правильне харчування дієта. схуднення здорове харчування
Чеснок и лук – от тысячи недугов
Опис:

В этой книге собраны рецепты эффективных настоев, мазей и отваров, основные лечебные компоненты которых – лук и чеснок. Сборник «Добрых советов» подскажет, как можно приготовить в домашних условиях простые, доступные, а главное – действенные снадобья из лука и чеснока. Здесь есть рецепты и из старинных травников, а в письмах читателей вы найдете советы, в которых люди делятся своими домашними, проверенными поколениями рецептами, которые помогут вам избавиться от самых разных заболеваний.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Актуальна гінекологія: від лікаря до пацієнта Гімнастика та активний спосіб життя в період вагітності Відновлення жінки після вагітності та пологів Цукровий діабет Офтальмологія. Підручник Народна медицина і магія українців

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.