Чудеса вселенной

/ Паперові книги
наука і техніка астрономія. космос теоретична астрономія
Чудеса вселенной
Опис:
Профессор Брайан Кокс приглашает в фантастическое путешествие в пространстве и во времени, чтобы показать нечто непостижимое: Это существует 13,7 миллиарда лет, имеет 93 миллиарда световых лет в поперечнике, Оно наполнено более чем ЮС миллиардами галактик, каждая из которых содержит сотни миллиардов звезд.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Екологія Атлас автошляхів Європи / The atlas of roads of the Europe. 1: 1 000 000 Україна. Від Трипілля до Антів Правила дорожнього руху з коментарями та ілюстраціями Анатомія людини з кліничним аспектом Мінералогія. Частина 2

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.