Чужий - Інша - Свої: розмова над берегом ріки

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія філософія культурологія
Чужий - Інша - Свої: розмова над берегом ріки
Опис:
Спецвипуск серії "Університет ські діалоги" представляє виклад публічної лекції відомого польського практика ідей, аніматора культури, есеїста, редактора Кшиштофа Чижевського, виголошеної 10 листо пада 2010 року у Львівському національно му університеті імені Івана Франка.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Задзеркалля історії Химерний Яцків: Модерністський дискурс у прозі Михайла Яцкова Комплект Аудіотренер. Английський швидко і легко (книга + СD-ROM) Лінгвокраїнознавство франкомовних країн Поетика парадокса. Інтелектуальна проза Віктора Петрова-Домонтовича Ідеологія та утопія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.