Cool Grammar. Английская грамматика для 1-4 классов. Уровень 3

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка англійська мова школярам і абітурієнтам іноземні мови
Cool Grammar. Английская грамматика для 1-4 классов. Уровень 3
Опис:
Новые книжки серии "Cool Grammar" представляют собой учебные пособия, которые соответствуют учебному плану, а тематики и сферы общения - действующим программам по иностранному языку для средних общеобразовательных школ.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Основні процеси, машини та апарати хімічних виробництв Тернопільський національний економічний університет. Історія, звершення, особистості Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу. Імена славних сучасників Сучасні технології у фізичному експериментуванні з оптики Методика викладання у вищій школі. Навчальний посібник Розвиваємо пам'ять. 4-5 років

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.