Да будет праздник

/ Паперові книги
художня література класична проза
Да будет праздник
Опис:
Знаменитый писатель, давно ставший светским львом и переставший писать, сатанист-подкаблучник, работающий на мебельной фабрике, напористый нувориш, скакнувший от темных делишек к высшей власти, поп-певица – ревностная католичка, болгарский шеф-повар – гипнотизер и даже советские спортсмены, в прямом смысле слова ушедшие в подполье.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вiдверта книга. Життя та поезії Ольги Колесниченко Думи мої, думи мої... Чарівник Земномор'я. У 4 книгах. Книга 1 Камуфляж в помаді. Безсмертя в місті N Українські думи та історичні пісні Клітка для неба

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.