Декоративные цветы и травы

/ Паперові книги
наука і техніка біологічні науки теоретична біологія. загальна біологія. біоритми
Декоративные цветы и травы
Опис:
Атлас будет интересен и полезен всем, кто увлечен разведением декоративных однолетних цветов и трав. Читатель узнает немало интересного о вьющихся, ароматных, декоративнолистных и ампельных растениях, о летниках с декоративными плодами, сухоцветах и травах, причем не только о тех, которые растут в наших садах, но и о редких, малоизвестных большинству любителей-цветоводов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ссавці. Д-К Ссавці. А-Г Останнє життя Київ вчора і сьогодні. Фотоальбом Між Бульваром і Кудрявцем Ефективність використання низькотоварних круглих лісоматеріалів з деревини сосни

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.