Делопроизводство. Учебник

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам економіка. управління. бізнес діловодство. офіс-менеджмент
Делопроизводство. Учебник
Опис:
Книга представляет собой издание знаменитого курса М.И.Басакова, по которому учатся и преподают уже более десяти лет. В учебнике в доступной и удобной для восприятия и понимания форме описана история становления делопроизводства в России, дано наиболее полное представление о системе документирования управленческой деятельности и анализа информации, изложена специфика организации работы с документами на основе современных информационных технологий.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Безпека життєдіяльності Майк Йогансен. Вибрані твори Вибрані твори Вибрані твори Таємничий острів Абетка з історії України / The Story of Ukraine in Alphabeth

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.