День, когда мы открыли Солнце

/ Паперові книги
наука і техніка астрономія. космос теоретична астрономія сонячна система. міжпланетне середовище
День, когда мы открыли Солнце
Опис:
5-6 июня 2012 года внимание всего человечества будет приковано к уникальному астрономическому явлению, которое происходит лишь раз в 120 лет!Венера снова пройдет по диску Солнца - важное событие не только для ученых, но и для многочисленных любителей астрономии.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Правил користування електричною енергією Математика у прикладах і задачах. 101 порада абітурієнту Вивчення біології у 10 класі. Конспекти уроків Хiмiя. Найновіший унiверсальний довiдник школяра i студента Біологія. Кишеньковий репетитор Словник наукових і народних назв лікарських рослин України

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.