Дерево пам'яті: Книга українського історичного оповідання. Випуск 1

/ історична
оповідання
Дерево пам'яті: Книга українського історичного оповідання. Випуск 1
Опис:
Книга українського історичного оповідання матиме чотири випуски.
До першого випуску ввійшли давні перекази, оповіді з літописів, твори українських письменників, які відображають історію України від найдавніших часів до 1648 року — початку визвольної війни під керівництвом Богдана Хмельницького.

Дерево пам’яті: Книга українського історичного оповідання: Для ст. шк. віку: У 4 вип. — К.: Веселка, 1990—1993. Вип. 1: Від найдавніших часів до 1648 року / [Упоряд. текстів та іл., автор передм. й прим. В.О. Шевчук; Худож. оформл. І.М. Гаврилюка]. — 1990. —607 с.: іл. — (Б-ка «Золоті ворота»).
ISBN 5-301-00741-6 (вип. 1)
ISBN 5-301-01085-9

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Атланти з планети Земля (збірник) У сріблястій місячній імлі (збірник) Дванадцять оповідань Еліксир життя (збірка) Дивина Диявол і Саймон Флеґ

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.