Детские знаки, или Как разговаривать с ребенком, который еще не умеет говорить

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків виховання і педагогіка. психологія для батьків здоров'я дитини догляд за дитиною
Детские знаки, или Как разговаривать с ребенком, который еще не умеет говорить
Опис:
Все родители с нетерпением ждут дня, когда их дети смогут поведать им о своих желаниях, чувствах и мыслях. Благодаря этой книге вам не придется ждать, когда малыш научится говорить!Все дети способны разучить простые, легко запоминающиеся знаки, например, постучать пальцем по ладошке, давая понять, что хочется добавки, или поднести руку ко рту, если они голодны.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Мама і тато ідуть до школи. Підручник для батьків майбутніх першокласників Навчання за кордоном для школярів Розмальовкаи від художника Г. Сілівончик Читанка з наліпками.  Літачки Читанка з наліпками.  Феї Легка й зрозуміла математика

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.