Диявол і Саймон Флеґ

/ химерна
оповідання
Диявол і Саймон Флеґ
Опис:
Твір представлено за публікацією у журналі «Всесвіт» №№ 3-4, 2010. Перекладено Антоном Тихим за виданням: The Devil and Simon Flagg (1954) by Arthur Porges, «The Magazine of fantasy & science fiction», vol. 7, Fantasy House, 1954. Це другий український переклад оповідання. Перший (перекладачки Людмили Василенко) під заголовком «Саймон Флеґґ і чорт» був надрукований у збірці "Кришталеві небеса", виданій київським видавництвом «Веселка» у 1966 році і перевиданій у 1969.
За оповіданням у 1972 році був знятий фільм «Математик і чорт»: Центрнаучфильм, ТО «Радуга», режисер і сценарист Семен Райтбурт, у ролях Всеволод Шестаков (математик), Олександр Кайдановський (чорт) і Алла Покровська (дружина математика).

Переклав з англійської Антон Тихий.

Доступні формати:

TXT DOC FB2

читайте також:

«Галатея» (збірка) «Петро Голубничий» Mellonta Tauta Stories from the Ukraine (англ.) Акуляча клітка Ангел Дивовижного

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.