Диявол і Саймон Флеґ

/ химерна
оповідання
Диявол і Саймон Флеґ
Опис:
Твір представлено за публікацією у журналі «Всесвіт» №№ 3-4, 2010. Перекладено Антоном Тихим за виданням: The Devil and Simon Flagg (1954) by Arthur Porges, «The Magazine of fantasy & science fiction», vol. 7, Fantasy House, 1954. Це другий український переклад оповідання. Перший (перекладачки Людмили Василенко) під заголовком «Саймон Флеґґ і чорт» був надрукований у збірці "Кришталеві небеса", виданій київським видавництвом «Веселка» у 1966 році і перевиданій у 1969.
За оповіданням у 1972 році був знятий фільм «Математик і чорт»: Центрнаучфильм, ТО «Радуга», режисер і сценарист Семен Райтбурт, у ролях Всеволод Шестаков (математик), Олександр Кайдановський (чорт) і Алла Покровська (дружина математика).

Переклав з англійської Антон Тихий.

Доступні формати:

TXT DOC FB2

читайте також:

«Галатея» (збірка) «Петро Голубничий» Mellonta Tauta Stories from the Ukraine (англ.) Акуляча клітка Ангел Дивовижного

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.