Ділова англійська мова. Завдання для самостійної роботи з англійської мови за професійним спрямуванням

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка англійська мова студентам і аспірантам іноземні мови
Ділова англійська мова. Завдання для самостійної роботи з англійської мови за професійним спрямуванням
Опис:
В посібнику «Завдання для самостійної роботи з Англійської Мови за Професійним Спрямуванням» пропонуються завдання для самостійного опрацювання студентам економічних спеціальностей, аспірантам та викладачам спеціальностей, пов’язаних з менеджментом, маркетингом, економікою тощо, а також для тих, хто займається організацією та практикою зовнішньоекономічною діяльності.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вчимось писати друковані літери без проблем Буквар "Читайлик" для дошкільнят Англійські прописи. Handwriting book Англійський словничок. English Vocabulary. 1-4 клас Англійська абетка ABC. Розмальовка Прописи: Розвиваємо дрібну моторику

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.