Ділова українська мова

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам бізнес, гроші, економіка управління персоналом. кар'єра суспільство. держава. філософія мовознавство. філологічні науки загальне і прикладне мовознавство Українська мова. риторика філологічні науки діловодство. офіс-менеджмент
Ділова українська мова
Опис:
У навчальному посібнику розглядаються граматичні парадигми частин мови в ділових паперах, особливості писемного й усного ділового мовлення, реквізити і правила оформлення документів.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Новий орфографічний словник української мови Английский для малышей. Демонстрационный материал Грамматика. Сборник упражнений Мифы древней Греции Історія україни. 11 клас. Конспекти уроків Податковий кодекс України. Станом на 02.04.2012р.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.