Дитячий фразеологічний словник

/ Паперові книги
вивчення мов світу навчальна література. педагогіка словники школярам і абітурієнтам Українська мова література
Дитячий фразеологічний словник
Опис:
Фразеологізми - це сталі вирази, які роблять нашу мову більш емоційною, живою, іронічною. Такі вирази настільки образні та змістовні, що їх майже неможливо перекласти дослівно на будь-яку іншу мову; необхідно використовувати еквівалентний за змістом вираз, властивий саме цій певній мові.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Казковий світ Ольги Рапай-Маркіш. Інтелектуальна гра для дітей та дорослих Художники українського авангарду. Інтелектуальна гра для дітей та дорослих English for Professional Use: Denistry = Англійська мова за професійним спрямуванням. Стоматологія Occupational Health and Safety for Healthcare Workers: Навчальний посібник для мед. ВНЗ ІV р.а. Orthodontiсs. Dentognathic Anomalies and Deformations=Ортодонтія. Зубо-щелепні аномалії та деформаці Patient care (Practical Cours): Підручник для мед. ВНЗ III—ІV р.а.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.