Диван Берии

/ Паперові книги
історія історія ссср
Диван Берии
Опис:
А вы знаете, что стало со знаменитым советским "Красным телефоном"? А известно ли вам, что в 1994 году шестнадцать ракет знаменитой "Катюши" летели в воздухе над Берлином, и впоследствии оказалось, что их даже не обезвредили? Что стало с диваном Берии, которому было бы что рассказать, если бы, он, конечно, умел говорить? Предметы, бывшие свидетелями совсем недавнего прошлого - это уникальные символы, достойные занять почетное место в музеях.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Лицарі Дикого Поля. Плугом і мушкетом. Український шлях до Чорного моря Тіні згаданих предків. Від склавинів до русинів. Прадавня Україна, Русь і походження українців Постаті. Нариси про діячів історії, політики, культури Усі гетьмани України. Легенди. Міфи. Біографії Крестовые походы. Войны Средневековья за Святую землю Психологія українського народу. В 2 книгах. Книга 1. Психологійний склад праукраїнської народності

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.