Для вас, історики майбутні

художня література Українська література поезія
Для вас, історики майбутні
Опис:

«Для вас, історики майбутні…» Євгена Плужника — добірка, яка складається з чотирьох поезій: «Для вас, історики майбутні…», «Вчись у природи творчого спокою…», «Ніч… а човен — як срібний птах!», «Річний пісок…». У них ліричний герой висловлює свої погляди на історію, лейтмотивом цих поезій є також розуміння мудрості і гармонійності всесвіту. Вірші є обов’язковою частиною шкільної програми.

Євген Плужник — український поет, член літературних угруповань «АСПИС», «Ланка» та «Марс», його ідіостилю притаманні глибока філософічність та ліризм.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Собор Паризької Богоматері Слідопит, або Суходільне море Вовчий місяць Захід сонця в Урожі. Книга вершинна Україна. На межі Життя – Тобі…

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.