До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 1

/ історична
не визначено
До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 1
Опис:
До джерел [Текст] : зб. наук. пр. на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя / ред. кол. І. Гирич [та ін.] ; Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України. - К.2004. - ISBN 966-02-32-32-2.
Т. 1. - [Б. м.] : [б.в.], 2004. - 850 с.: іл. - ISBN 966-02-32-33-0 (Т.1)

Опубліковано Матеріали до бібліографії праць Олега Купчинського і наукові праці на пошану Ювіляра, уміщені у двох томах. Тематика збірника здебільшого присвячена історії мови та ономастиці (частина 1, 15 статей), спеціальним (допоміжним) історичним дисциплінам (частина 2, 33 статті) та історичному й філологічному джерелознавству, історіографії і окремим персоналіям (частина З, 34 статті) і збігається з науковими зацікавленнями Ювіляра. В основу двох перших частин покладена тематична систематизація, третьої — хронологія. У виданні публікуються статті вчених України, а також Білоруси, Казахстану, Канади, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, США, Франції. Збірник надруковано мовами ориґіналів.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Пізні українські житія святого князя Володимира Пам'ятна книга Союзу бувших українських вояків у Канаді До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 1 До джерел. Збірник наукових праць на пошану Олега Купчинського з нагоди його 70-річчя. Том 2 О.М. Поль і розвиток гірничної промисловості в Криворізькому басейні Нецензурний Стус. Частина 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.