До святкового столу (вид. 1976)

/ навчальна
посібник
До святкового столу (вид. 1976)
Опис:
Хліб і сіль на вишиваному рушнику... Так вітаємо ми всіх, хто приходить до нас з добром. І це — своєрідний символ щирості і гостинності нашого народу. З давніх-давен у нас склалася добра традиція садовити гостя на найпочесніше місце, частувати найкращими стравами — всім, чим хата багата.
Ця добра традиція живе і понині. В наші дні, коли невпізнанно змінилися умови життя трудового народу, зріс добробут людей, коли в кожному домі є хліб і до хліба, жодне свято — чи то громадське, чи то сімейне — не обходиться без гостей. Кожне прийняття гостей викликає у домі піднесений настрій, небуденні радощі й чимало приємних турбот. Найбільше їх у господині: адже вона повинна подумати і про заготівлю продуктів, і про приготування смачних страв, і про те, як розважити гостей. Хочеться, щоб ця книжка стала добрим порадником і помічником господині. Вона знайде тут відповіді на найрізноманітніші питання: як краще прийняти гостей, сервірувати стіл відповідно до того чи іншого торжества, які страви і напої подати тощо.
Різні святкові меню, які ми лропонуємо, містять рецепти закусок, перших і других страв, солодкого печива, десертів, напоїв. Виберіть з них ті, які вам найбільше сподобаються.
У весільному меню ми даємо варіанти особливо урочистих обідів і вечер відповідно до пори року. Ви можете скористатися ними і при готуванні святкового столу з нагоди золотого чи срібного весілля або іншої знаменної події. В меню на зорини ви знайдете зразки менш пишних обідів, а також закусочно-солодкого столу. Вони стануть вам у пригоді і при відзначенні дня народження та інших прийняттях гостей. У весільного меню рецепти розраховано на 20 осіб, у меню на зорини — на 12, у всіх інших — на 5—6 осіб.
...Затишок у квартирі, святковий стіл, смачні страви, а головне — якнайбільше доброго настрою, і гостина неодмінно вдасться на славу. Бо, як мовиться в народі, «гість у дім — радість з ним».

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Украинские летописи XVII века (рос.) Господарство і зв'язки трипільських племен Поділля Історичний словник українського язика. Том 1. Зошит 1 (А-Г) Історичний словник українського язика. Том 1. Зошит 2 (Г-Ж) Історія держави і права України: стародавня доба Проблема єдності та багатоманітності історико-філософського процесу. Вступ до філософії історії філософії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.