Домашняя аптека при гипертонии и головной боли

здоров'я. фітнес. правильне харчування дієта. схуднення здорове харчування
Домашняя аптека при гипертонии и головной боли
Опис:

Если ваш диагноз «гипертония» или у вас просто часто болит голова, но это не связано с повышением артериального давления, – не отчаивайтесь! Прочитав книгу, вы убедитесь, что эти недуги не приговор и с ними можно справиться, следуя несложным рекомендациям и советам. Из книги вы узнаете, что такое гипертония, каковы причины ее возникновения, почему может болеть голова, какие упражнения и техники массажа, травяные настои и чаи, а также другие способы могут помочь в борьбе с этими хворями, как оказать себе или близким первую помощь и многое другое.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Актуальна гінекологія: від лікаря до пацієнта Гімнастика та активний спосіб життя в період вагітності Відновлення жінки після вагітності та пологів Цукровий діабет Офтальмологія. Підручник Народна медицина і магія українців

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.