Дошкільна психологія

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам психологія і взаємини дитяча психологія психологія вікова психологія основи психології
Дошкільна психологія
Опис:
Психическое состояние ребёнка – тема, которая обязательно входит в учебную программу студентов педагогических и психологических факультетов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

УСЕ. Всесвітня історія: Навчально-довідковий посібник Сіль Європейська система місцевого і регіонального самоврядування та Україна Самотність у мережі Українська мова. Збірник диктантів Пісенна Шевченкіана (до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.