Древние семитские цивилизации

/ Паперові книги
історія світова історія древні цивілізації. первісне суспільство
Древние семитские цивилизации
Опис:
Итальянский археолог и лингвист, профессор семитской филологии Римского университета Сабатино Москати в своей книге описывает основные формы и отличительные черты древних семитских цивилизаций (вавилоняне, ассирийцы, хананеи), концентрируя внимание читателя на наиболее интересных фактах и характерных особенностях жизни и мышления людей.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Засекреченные войны и их герои У пошуках Галичини 500 найцікавіших питань та відповідей щодо народів України Історія України. Довідник для випускників та абітурієнтів Записки минометчика. Боевой путь советского офицера. 1942-1945 Немецкие бомбардировщики в небе Европы. Дневники офицера люфтваффе. 1940-1941

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.